Firma

Dla każdego coś idealnego

Od zawsze marzyliśmy o stworzeniu salonu, w którym każdy klient znajdzie produkt idealny – wpisujący się w jego estetyczne upodobania, dopasowany do wnętrz oraz budżetu. Taki, który będzie kupował z pełnym przekonaniem, a nie dlatego, że nie znalazł niczego lepszego. W 1998 roku założyliśmy firmę A.Witek i od tego czasu każdego dnia staramy się  realizować nasz cel. Jesteśmy firmą rodzinną z polskim kapitałem.

Najbogatsza oferta na rynku

W bogatej ofercie posiadamy dywany wełniane, jedwabne, wiskozowe, syntetyczne, z runem długim i krótkim, jednokolorowe i różnobarwne, luksusowe i w przystępnych cenach, nowoczesne i tradycyjne, do salonu, sypialni, pokoju dziecięcego. Sprzedajemy ponadto wykładziny, firany, zasłony, karnisze, rolety, tapety czy fototapety. W każdym z działów nasi klienci mogą liczyć na szeroki wybór kolorów, wzorów, rozmiarów i materiałów.

Referencje, opinie i nagrody

Pragniemy żebyś był zadowolony z naszych produktów i usług. Zaufało nam już tysiące klientów. Zobacz referencje, które otrzymaliśmy.

Pracujemy dla Ciebie

Świadczymy dobre usługi. Wykonujemy je uczciwie i rzetelnie. Staramy się, aby każdy do nas wrócił i wiemy, że bez Was nie byłoby nas.

 

Misja firmy

Spełniamy marzenia klientów o domu czy mieszkaniu idealnym, bez względu na to, czy cenią surowy, nowoczesny minimalizm czy też przytulne, tradycyjne wnętrza. By tak było, systematycznie poszerzamy nasz asortyment o kolejne produkty: najnowsze wzory, faktury oraz materiały. Wprowadzamy też najnowsze trendy i produkty sygnowane przez najsłynniejszych projektantów oraz największe marki w branży wyposażenia wnętrz.

Polityka jakości

Jakość to dla nas priorytet. Dlatego sprzedajemy wysokogatunkowe produkty, wykonane z trwałych materiałów i posiadające atesty. Idealnie sprawdzają się one we wszystkich pomieszczeniach i służą naszym klientom przez długie lata. Gwarancją najwyższej jakości kupowanych w A.Witek produktów jest współpraca ze znanymi i cenionymi w kraju i zagranicą producentami.