Kariera

Jesteśmy polską firmą rodzinną z ponad 20 letnim stażem w branży wyposażenia wnętrz. W naszym sklepie znajdującym się w podkrakowskiej Modlniczce oferujemy najwyższej jakości dywany, wykładziny, tapety, farby, firany i zasłony, sztuczne rośliny, rzeźby, karnisze oraz rolety.

Szukamy pracownika na stoiska z firanami i zasłonami.

Wymagania:

  • doświadczenie w branży tekstylnej – mile widziane
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie i entuzjazm
  • język obcy – mile widziany

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów w tym wyceny szycia aranżacji okiennych
  • obsługa komputera
  • przyjmowanie dostaw

Zapewniamy:

  • stabilność zatrudnienia, umowa o pracę
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • telefon służbowy, karta MultiSport, pakiet medyczny, posiłki w firmowej restauracji

Kandydatów prosimy o przysyłanie CV na adres BJ@dywanywitek.pl wraz z poniższą klauzulą RODO: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę A.Witek z siedzibą w Modlniczce, ul. Handlowców 14 moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu prowadzenia i administrowania bieżącego procesu rekrutacyjnego. Jestem świadomy/świadoma, ze przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania.”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Zapraszamy do aplikowania 🙂